Jesteśmy niezależną grupą, zajmującą się produkcją audiowizualną, w której skład wchodzą Fundacja Raban i Zespół Filmowy Raban sp. z o.o. Specjalizujemy się w produkcji filmów i seriali, które tworzymy we współpracy z takimi podmiotami jak m.in. Canal+, Netflix, Viaplay czy TVP.
 
Film to dla nas sposób opowiadania wyjątkowych historii, w które wierzymy i którymi chcemy się dzielić
z widzami. Podejmujemy tematy, które nas poruszają,  a do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie,
z uważnością i z pasją.

Filmy dokumentalne
Seriale
Teledyski

Maciej Ostatek

Producent / prezes zarządu

Menedżer kultury, producent kreatywny, absolwent SGH w Warszawie. W latach 2007–2013 pracował w sektorze finansowym na rynku inwestycji giełdowych, a następnie związał się z branżą audiowizualną. Założyciel i prezes Fundacji Raban oraz współwłaściciel Zespołu Filmowego Raban. Producent filmów oraz seriali dokumentalnych. Laureat nagrody Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych za najlepszy debiut producencki roku 2020. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich i zarządu sekcji dokumentalnej KIPA.

Justyna Kluczewska

PRODUCENTKA / CZŁONEK ZARZĄDU

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, wydziału Etnografii i Antropologii Kulturowej oraz Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego, kierunku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Ukończyła kurs „Akcelerator III” organizowany przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych oraz warsztaty IMPAKT w ramach Fundacji Filmowej im. Władysława Ślesickiego. Z branżą audiowizualną związana od dziecka. Zdobywała doświadczenie od najmłodszych lat przy realizacjach różnych form, od programów telewizyjnych, przez realizacje szeroko pojętych form reklamowych, po filmy i seriale fabularne. Związana z Raban, w ramach której rozwija swoje umiejętności producenckie.

Copyright © 2023 Raban

Projekt i wdrożenie: NoInputSignal